امروز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ساعت ۲:۴۳
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / تداوم صدرنشین ملایی در رنکینگ فدراسیون جهانی جودو و صعود یک پله‌ای بریمانلو- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

تداوم صدرنشین ملایی در رنکینگ فدراسیون جهانی جودو و صعود یک پله‌ای بریمانلو- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از پایان نخستین مرحله مسابقات گرنداسلم سال ۲۰۱۹ در پاریس، جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی اعلام شد و سعید ملایی با کسب مدال برنز این رقابت‌ها همچنان صدرنشینی خود را در وزن ۸۱- کیلوگرم تثبیت کرد.

ملایی با کسب مدال برنز، موفق به کسب ۵۰۰ امتیاز از گرند اسلم پاریس شد تا با مجموع ۶۶۹۴ امتیاز همچنان صدرنشینی خود در وزن ۸۱- کیلوگرم  رنکینگ فدراسیون جهانی را تداوم ببخشد. در این وزن بعد از ملایی، «فرانک دی ویت» هلندی با ۴۷۵۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و «تاکاشی ساساکی» ژاپنی نیز با ۴۴۶۷ امتیاز، رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم جودو ایران نیز با حضور در مسابقات گرنداسلم پاریس و کسب ۱۶۰ امتیاز با مجموع ۳۰۱۹ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه دوازدهم رنکینگ فدراسیون جهانی ایستاد. در این وزن «سوئیچی هاشیموتو» ژاپنی با ۶۰۰۸ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و «لاشا شاوداتواشویلی» از گرجستان و « چانگریم آن» از کره‌جنوبی در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

همچنین جواد محجوب که در حال حاضر دوران نقاهت مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارد، با کسب ۲۱۲۱ امتیاز و دو پله سقوط به جایگاه بیستم رنکینگ فدراسیون جهانی سقوط کرد.

انتهای پیام/

 


لینک منبع خبر

در تلگرام نیز همراه ما باشید

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی
کارشناس تربیت بدنی و مربی ورزشی فعال در رشته های آمادگی جسمانی و بدنسازی

همچنین ببینید

مهم‌ترین اخبار ۸ ساعت گذشته؛ از پشیمانی منشا تا بازگشت محتمل لژیونر ایرانی به لیگ برتر

ورزش ۱۱-۲ دقیقه پیش لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید