امروز چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ساعت ۱۹:۵۱
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / تمرینات ما با هدف کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی بوده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تمرینات ما با هدف کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی بوده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


فاطمه حسام در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: رقابت‌های پومسه بازی‌های آسیایی جاکارتا یکشنبه برگزار می‌شود و من به عنوان عضو تیم ملی پومسه زنان ایران به همراه مرجان سلحشوری و مهسا صادقی در مرحله یک هشتم نهایی باید به مصاف کره جنوبی برویم.

وی افزود: من در اواسط اردوی آمادگی با مصدومیت مچ پا مواجه شدم اما پس از یک هفته استراحت و پیگیری تمرینات به شرایط ایده آل بازگشتم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه به آمادگی و هماهنگی کامل برای حضور در بازی‌های آسیایی رسیده‌ایم و آماده موفقیت و کسب مدال در این رقابت‌ها هستیم.

در تمامی مسابقات موفق به کسب مدال شده‌ایم

عضو گلستانی تیم ملی تکواندو زنان ایران با اشاره به تیم‌های حاضر در رقابت‌های پومسه زنان بازی‌های آسیایی جاکارتا، گفت: کشورهای شرق آسیا اصلی‌ترین رقبای ما هستند و با توجه به اینکه پومسه‌های نوین و حرکات ژیمناستیک در این دوره استفاده می‌شود، کار ما بسیار سخت شده است.

حسام اضافه کرد: کشورهای شرق آسیا چندین سال حرکات پومسه‌های نوین و ژیمناستیک را تمرین کرده‌اند اما ما فقط پنج ماه زیر نظر مربی کره‌ای این حرکات را تمرین کرده‌ایم.

وی ادامه داد: رقبای شرق آسیایی ما در این حرکات آماده‌تر هستند اما ما هم تیمی مدعی و قدرتمند هستیم که در تمامی رقابت‌ها موفق به کسب مدال شده‌ایم.

بدون استرس و با اعتماد به نفس هستیم

عضو گلستانی تیم ملی تکواندو زنان ایران با بیان اینکه بازی‌های آسیایی معتبرترین مسابقات در سطح قاره است، اظهار کرد: سطح این رقابت‌ها بسیار بالاست اما ما استرسی نداریم و از اعتماد به نفس کافی برای رقابت برخوردار هستیم.

حسام در پاسخ به این سوال که شانس تیم ملی پومسه زنان ایران برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی چقدر است، خاطرنشان کرد: تمام تمرینات ما برای کسب مدال طلا بوده و این باور را داریم که مدال طلا را کسب کنیم.

وی یادآور شد: در اردوهای آماده سازی هیچ کم و کاستی نداشتیم و من هم با وجود مصدومیت سعی کردم بهترین تمرینات را انجام دهم.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های تیمی پومسه زنان در بازی‌های آسیایی جاکارتا یکشنبه با حضور ۱۳ تیم برگزار می‌شود که تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف کره جنوبی خواهد رفت.


Source link

در تلگرام نیز همراه ما باشید

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی
کارشناس تربیت بدنی و مربی ورزشی فعال در رشته های آمادگی جسمانی و بدنسازی

همچنین ببینید

پایان لیگ‌ برتر پومسه با قهرمانی تیم راهیان تهران

در پایان رقابت‌های لیگ‌برتر پومسه باشگاه‌های کشور، تیم راهیان تهران برای سومین دوره متوالی عنوان …

دیدگاهتان را بنویسید