امروز پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ساعت ۶:۱۲
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / توضیح مهدی تاج درباره برگزاری بازی فینال آسیا در کشور ثالث – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

توضیح مهدی تاج درباره برگزاری بازی فینال آسیا در کشور ثالث – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج درباره مشکلات ورزشگاه آزادی برای میزبانی پرسپولیس در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید با کمک فدراسیون و وزارت ورزش موارد مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را انجام بدهیم. جایگاه VIP باید آماده پذیرایی از ۱۵۰ نفر بشود. شرایط سخت است و باید موارد امنیتی را هم تامین کرد. امروز جلسه ای با معاون وزیر ورزش داریم تا اقدامات مدنظر را طراحی کنیم.

وی افزود: باید برای سالن کنفرانس خبری استادیوم شریط حضور ۱۵۰ خبرنگار را فراهم کنیم. این فرصت خوبی برای کشورمان است تا فینال آسیا را برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه گفته بود اگر شرایط میزبانی در ورزشگاه آزادی فراهم نشود، بازی برگشت پرسپولیس در کشور ثالث برگزار می شود، تاکید کرد: معنای این «اگر» این است که همه باید به کمک پرسپولیس بیایند. همه کشور باید بسیج شوند تا این میزبانی را از دست ندهیم و از دست هم نمی دهیم! ما این میزبانی را داریم.

تاج در پاسخ به این سئوال که آیا مهلت پرسپولیس برای رفع ایرادات ورزشگاه آزادی تا بازی رفت است یا تاریخ ۱۹ آبان روز بازی برگشت؟ اظهار کرد: ما تا ۱۹ آبان فرصت داریم. این به معنای این نیست که بخواهیم این فرصت مهم را از دست بدهیم ولی همه دستگاه های اجرایی کشور باید بسیج شوند تا مشکلات حل شود. به گونه ای که ۱۵۰ نفر خبرنگار در جایگاه خبرنگاران قرار بگیرند و در جایگاه VIP هم پذیرای ۱۵۰ نفر باشیم.

وی ادامه داد: ضمن اینکه AFC در دیدار فینال دیگر اجازه نمی دهد تماشاگران در راهروها و راه پله ها بنشینند چون ممکن است زلزله یا آتش سوزی شود. AFC روز گذشته هم به خاطر همین موضوع تذکر جدی به ما دادند.


Source link

در تلگرام نیز همراه ما باشید

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی
کارشناس تربیت بدنی و مربی ورزشی فعال در رشته های آمادگی جسمانی و بدنسازی

همچنین ببینید

باشگاه پرسپولیس:اینبار جلسه با بشار رسن را مثل مزایده چاپ می‌کنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از …

دیدگاهتان را بنویسید