امروز پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ساعت ۶:۲۵
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / داستان ادامه‌دار بی‎برنامگی‌ها در لیگ برتر فوتسال بانوان

داستان ادامه‌دار بی‎برنامگی‌ها در لیگ برتر فوتسال بانوان

به گزارش پارس نیوز، اواخر خردادماه سال جاری با اعلام آمادگی ۱۴ تیم، مراسم قرعه کشی لیگ  برتر فوتسال بانوان برگزار و قرار شد رقابت‌ها از ۵ مرداد ماه آغاز به کار کند. طبق روال گذشته عدم برنامه ریزی منظم باعث شد تا رقابت‌ها به تعویق افتاده و ۱۲ مردادماه زمان مجددِ آغاز مسابقات اعلام شود. این در شرایطی است که خبر برگزاری مجدد مراسم قرعه کشی هم به گوش می رسد.

 در ادوار گذشته رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان شاهد کناره گیری و انحلال تیم‌ها از اواسط مسابقات بودیم و همیشه این دغدغه از سوی اصحاب رسانه، مربیان و بازیکنان بازگو شده است که ضمانت های لازم از تیم ها گرفته شود تا به راحتی در میانه راه کناره گیری نکنند. حال نه تنها این دغدغه برطرف نشده بلکه تیمی مانند دانشگاه آزاد پیش از آغاز مسابقات کناره گیری خود را اعلام و با توجه به نبود تیم جایگزین، یک بار دیگر مراسم قرعه کشی تکرار می شود.

نبود برنامه ریزی دقیق و ضمانت اجرایی از تیم ها باعث می شود تا شاهد این بی برنامه‌گی‌ها و مسئولان مربوط در لیگ برتر فوتسال باشیم. تماس خبرنگاری با مسئول فوتسال بانوان کمیته فوتسال هم ثمری نداشت و وی پاسخگوی تلفن خود نبود تا درباره روند برگزاری رقابت‌ها و زمان دقیق مسابقات اطلاع رسانی کند. 

 


Source link

در تلگرام نیز همراه ما باشید

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی
کارشناس تربیت بدنی و مربی ورزشی فعال در رشته های آمادگی جسمانی و بدنسازی

همچنین ببینید

جباری: استقلال مقابل پارس مصمم به پیروزی بود/ تیم هنوز کار دارد

خبرگزاری فارس-۲ دقیقه پیش لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید