درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شركت نشاط و ورزش اِدمان در سال 1391 توسط جمعی از متخصصین و کارشناسان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی ، تغذیه ، روان شناسی ، فیزیتراپی ، حرکات اصلاحی و ...  تاسيس شد . از همان ابتدا شركت نشاط و ورزش اِدمان  هدف اصلی خود را گسترش نشاط حاصل از ورزش قرار داد و در این راه خدمات مختلفی را تا کنون ارائه کرده است . نوآوری بهره گيری از اطلاعات به روز و ارائه خدمات مورد نياز مشتری باعث شد تا شركت نشاط و ورزش اِدمان به سرعت سهم خود را در اين بازار افزايش دهد به صورتيكه در حال حاضر سهم عمده ای از اين بازار را در اختيار دارد .

 

شرکت اِدمان در حال حاضر دارای بيش از 900 مشتری از طيف های گوناگون در  حوزه های مختلف اجتماعی می باشد .

 

در زمينه شرکت های ورزشی ، اِدمان يكي از شركتهاي پيشرو و با سابقه و با تجربه در بازار ورزش است بطوريكه بخش وسيعی از قابليتها و امكاناتی كه در هر فدراسیون ورزشی وجود دارد برای اولين بار در شرکت نشاط و ورزش اِدمان ارائه شده است .

 

ما علاوه بر بهره گيری از اطلاعات به روز برای ارائه خدمات بهتر ورزشی ، همواره سعی بر این داشتیم تا در طول دوران فعاليت خود هرگز هيچيك از مشتريان خود را تنها نگذاشته و همواره در كنار مشتريان خود باشیم بطوريكه بسياری از مشتريان ما ، ورزش با نام شرکت نشاط و ورزش اِدمان را جزئی از نیازهای روزمره خود لحاظ می نمايند .

 

ادمان یعنی


ورود به سایت

 

خوش آمدید

سلامتی همان چیزی است که همه ما می خواهیم  . تنها زمانی که  سالم هستیم می توانیم از تمام چیزهای خوبی که در اطراف ما اتفاق می افتد لذت ببریم .