چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۵:۱۴
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / اکنون برای مسابقات جهانی در ترکمنستان هم آماده می‌شویم

اکنون برای مسابقات جهانی در ترکمنستان هم آماده می‌شویم

به گزارش پارس نیوز، 

محمدحسین برخواه در حاشیه بازدید وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری اظهار داشت: تمرینات منظم و خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه ها به رکوردهای خوبی رسیدند. امیدوارم نتایج خوبی در بازی های آسیایی جاکارتا کسب کنیم.

وی ادامه داد: از همین حالا برای مسابقات جهانی ترکمنستان که آبان ماه برگزار می‌شود آماده می‌شویم. تعداد نفرات جدیدی به ترکیب تیم اصافه کردیم که به اردوی آینده بعد از بازی های آسیایی در شهریور ماه به جمع‌بندی برسیم و نفراتی که می خواهند اعزام شوند مشخص شوند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید رستمی بتواند نتایجی را که در وزن ۸۵ کیلوگرم کسب کرده است در وزن جدید هم تکرار کند، گفت: رستمی خیلی با انگیزه و با جدیت تمریناتش را دنبال می‌کند. وضعیت خیلی خوبی دارد در وزن جدید جاافتاده است ان شاءالله هم در بازیهای آسیایی و هم در مسابقات جهانی نتایج خوبی بگیرد و همراه مرادی مدال های طلا و نقره این دسته را کسب کنند.

وی در خصوص اینکه یک مدال طلا با این شرایط می‌سوزد گفت: مهم اهتزاز پرچم ایران در مسابقات است ان شاءالله این دو ورزشکار خوب ما هر دو بتوانند باعث خوشحالی هموطنانمان شوند.

برخواه در پاسخ به این سوال که با توجه به اوج رسیدن زودهنگام مرادی این نگرانی وجود ندارد که در زمان مسابقات دچار افت شود، افزود: سهراب وضعیت خوبی دارد و ان شالله اگر همین روند را اگر ادامه دهد در بازی های آسیایی رکورد جهان را جابجا کند. 

وی درباره تغییر اوزان وزنه برداری عنوان کرد: برای مرادی وضعیت بهتر شد اما برای تیم ملی کشورمان شاید دچار مشکل شویم. اگر وزن ۸۵ کیلوگرم قدیم با یک تغییر جزئی مواجه می‌شد می‌توانست برای ما بهتر باشد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری تصریح کرد: برای مسابقات جهانی هفته سوم لیگ که دوم یا سوم مهر ماه برگزار می‌شود انتخابی مسابقات جهانی است که تصمیم گیری می‌کنیم.

انتهای پیام/

 


Source link

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی

همچنین ببینید

پرسپولیس ؛ نظر سنجی جدید سایت مارکا درباره محبوب ترین باشگاه جهان

سایت معتبر مارکا در نظر سنجی جدید خود ، انتخاب محبوب ترین باشگاه جهان را …

دیدگاهتان را بنویسید