چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۴:۵۹
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / کنایه «برانکو» به «کی روش»

کنایه «برانکو» به «کی روش»

به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی ایران بعد از دو صعود به جام جهانی و دستیابی به نتایج قابل قبول در روسیه هنوز نتوانسته کارلوس کی روش را برای قبول شرایط فدراسیون پای میز مذاکره بکشاند و این در حالی است که کمتر از ۴ ماه دیگر باید در رقابت‌های جام ملت های آسیا حضور یابد. از سوی دیگر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و تداخل برنامه آن با آماده سازی تیم ملی به موضوعی تبدیل شد تا نشست خبری امروز برانکو را به چالش بکشد.

سرمربی پرسپولیس اما با کنایه خود نسبت به عدم حضور کارلوس کی روش در تیم ملی صحبت‌هایش را اینطور مطرح کرد: نمی‌دانم برنامه به چه شکل خواهد شد چون از برنامه تیم ملی خبر ندارم، تا حالا کسی به ما و باشگاه ما اطلاعی نداده است که خواهد بود یا نخواهد بود، و چه کسی سرمربی خواهد بود یا نخواهد بود.

برانکو که پیش از این نیز با توجه به تداخل برنامه میان تیم ملی و باشگاهش با کی روش با چالش مواجه شده بود به عدم توافق او با فدراسیون فوتبال اشاره کرد و اینکه هنوز برنامه‌ای در آستانه لیگ قهرمانان آسیا و جام ملت‌های آسیا برای پیش بینی اتفاقات موجود نیست.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران با توجه به اتمام دوره قراردادی اش بعد از جام جهانی به مرخصی رفته و علیرغم اینکه فدراسیون فوتبال و حتی وزارت ورزش طی چند وقت اخیر از توافقات مثبت با کی روش خبر داده‌اند، هنوز چیزی در این باره قطعیت نیافته است.

 


Source link

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی

همچنین ببینید

لیورپول به دنبال جذب سوسو

باشگاه لیورپول در نظر دارد تا سوسو ستاره تیم میلان را به خدمت بگیرد. Source …

دیدگاهتان را بنویسید