چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۸:۰۰
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / سایت خبری تحلیلی شریان – سردار آزمون دعوت دوباره به تیم ملی را رد کرد,

سایت خبری تحلیلی شریان – سردار آزمون دعوت دوباره به تیم ملی را رد کرد,

به گزارش شریان نیوز،تیم ملی ایران هنوز به طور رسمی سرمربی ندارد، اما اگر روی حرف فدراسیون فوتبال حساب کنیم و کی روش هم سرمربی این تیم باشد، بر اساس برنامه‌های او که قرار است ضمانت اجرایی داشته باشد اردوی تیم ملی در شهریورماه برگزار می‌شود.

بر همین اساس نامه‌ای از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه روبین کازان برای حضور سردار در اردوی تیم ملی مانند سایر بازیکنان ارسال شده است…. و، اما اصل ماجرا چیست، محل بحث کجاست؟
همه شما به یاد دارید سردارآزمون پس از پایان جام جهانی روسیه از تیم ملی ایران خداحافظی کرد. او در این زمینه نوشت:
«با توجه به این که مادرم بیماری سختی را پشت سر گذاشته بود، متاسفانه در حال حاضر به خاطر نامهربانی‌ها و قدر نشناسی عده‌ای و توهین‌هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی‌هایم نبود، بیماری‌اش تشدید شده است. این مساله را من را بین دو راهی سختی قرار داد و در نهایت من مادرم را انتخاب کردم.»
سردار آزمون با این کارنامه قابل توجه خداحافظی اش را رسما اعلام کرد؛ «۳۶ بازی و ۲۳ گل برای تیم ملی ایران…»
سردار، اما پس از خواندن مطلب تازه‌ای در سایت خبرورزشی، یک استوری در صفحه اینستاگرامش آپلود کرد؛ «همیشه باعث افتخارم من بوده و هستش، ولی من حتی برای یک روز نمی‌توانم از خانواده عزیزم دور باشم… مرسی که درک می‌کنید.»

 

عکس| سردار آزمون دعوت دوباره به تیم ملی را رد کرد

 

سردار ضمن تایید خبر دعوتش به اردوی تیم ملی یک بار دیگر از حضور در تیم ملی انصراف داد.
آزمون دلایل خاص خودش را برای این مساله دارد که بخشی از آن خانوادگی است. روزی که سردار گفت: دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کند عده‌ای تصور می‌کردند او جوان است و دارد با همه شوخی می‌کند، اما مساله جدی‌تر از این حرف هاست و مشکلات خانوادگی که بی ارتباط با بیماری مادر عزیز سردار آزمون نیست باعث می‌شود تا او رمق و شوق تازه‌ای برای بازگشت به عرصه فوتبال ملی نداشته باشد…

 

 


Source link

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی

همچنین ببینید

داوودی: تیم ملی باید از حاشیه‌ها دور شود/ چالش سختی پیش روی ماست

ملی‌پوش بکستبال ایران گفت: در مقطع حساسی که تیم ملی مسابقات سختی پیش رو دارد …

دیدگاهتان را بنویسید