چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۵:۰۹
خانه / اخبار ورزشی ایران و جهان / حمله عجیب و دور از انتظار ستاره استقلال به مدیران و سرمربی این تیم

حمله عجیب و دور از انتظار ستاره استقلال به مدیران و سرمربی این تیم

 همام طارق بازیکن عراقی استقلال که این روزها بحث مصدومیتش به حاشیه ای بزرگ برای خود او و آبی پوشان پایتخت بدل شده است در مصاحبه ای عجیب و درو از انتظار به مدیران و سرمربی این تیم حمله ورد شده و آن ها را مقصر اصلی اتفاقات پیش آمده دانسته است.

طارق اظهار داشته که پزشکان باشگاه استقلال با او صادق نبوده اند و از این بازیکن خواسته اند در دیدار آینده استقلال حضور یابد تا مصدومیتش تشدید شود و نتواند برای تیم ملی کشورش در دیدارهای دوستانه به میدان برود و از ین موضوع سرمربی و مدیران این تیم نیز اطلاع داشته اند.

این هافبک استقلال در ادامه اولویت اصلی خود را تیم ملی عراق دانسته و به هیچ وجه نمی خواهد با حضور در استقلال تیم ملی را از دست بدهد. همام طارق درباره تمرین با تیم باشگاهی سابقش نیز گفته که فقط برای تعیین میزان مصدومیت خود در حد ۱۰ دقیقه در دیداری دوستانه برای این تیم به میدان رفته است و اصلا بحث تمرینی در کار نبوده است.

درباره مصدومیتش نیز او حرف و نظر پزشکان استقلال را قبول نداشته و اظهار داشته که باید پزشک تیم ملی عراق در مورد میزان و چگونگی مصدومیتش نظر دهد و باید او مشخص کند که آیا مشکلی دارد و یا خیر و نمی خواهد برای بازی در استقلال با پارگی رباط مواجه گردد چون در این تیم هیچکس جوابگو نیست.

حال باید دید با چنین مصاحبه ای مدیران و کمیته انضباطی آبی ها با این بازیکن برخورد خواهد داشت یا اینکه برای حضور در بازی های پرفشار آینده به تذکر و صحبتی دوستانه قناعت خواهند کرد و همام طارق را به تمرینات این تیم باز خواهند گرداند.

 

 


Source link

درباره‌ی مرتضی مکتبی

مرتضی مکتبی

همچنین ببینید

لیورپول به دنبال جذب سوسو

باشگاه لیورپول در نظر دارد تا سوسو ستاره تیم میلان را به خدمت بگیرد. Source …

دیدگاهتان را بنویسید