×

پیام

Failed loading XML...

چگونه ۱۰۰ سال عمر کنیم ؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زندگی مانند چشم به هم زدن می گذرد، روزهای ما به ماه تبدیل می‌شود و ماه های ما به سال، سریع تر از آنچه که ما تصورش را می کنیم و فقط زمان های خاص و منحصر به فردی مثل تعطیلاتمان ، جشن تولدمان، ازدواجمان و تولد بچه های مان است که زندگی کوچک ما را پر اهمیت می کنند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید          

مطالب ارسالی جدید : تناسب اندام بهتر و 5 راه پنهان برای رسیدن به آن / چگونه در دام هله هوله نیفتیم ؟! / کاهش وزن و 6 اصل اول آن را بیشتر بشناسید / بیماری قلبی و راه حل های ورزشی / حرکات اصلاحی ناهنجاری کف پای صاف flat foot / تمرینات بانوان و حقایق سرد اما واقعی ! / عضله سازی با ده فرمان تغذیه / ترک سیگار با راهکار های ورزشی / مهمترین اتفاقاتی که بعد از ترک ورزش می‌ افتد / ۶ کاری که می‌توانید بین ست ها انجام دهید 


George Alexander Jedenoff skier

George Alexander Jedenoff skier

اما چی میشد که ما فقط و فقط یک کم بیشتر به این زندگی ادامه بدهیم. طبق گفته افرادی که بیشتر از صد سال عمر کردند ما میتوانیم این کار را با خوردن غذاهای سالم انجام دهیم.

بر اساس یک نظرسنجی معمولی ۲۵ نفر از افرادی که ۱۰۰ سال و بیشتر از آن عمر داشتند گفتندراز رسیدن به یک زندگی طولانی لذت بردن از زندگی می باشد.

fauja singh oldest marathon runner 

سن تنها در ذهن ما است

یک بازیگر صد ساله به نام کرک داگلاس میگوید من همیشه به خودم می‌گویم که باید به رشد روشنکردن ادامه دهمو روز به روز عملکرد خودم را بهتر کنم و این تنها پادزهر زندگی و تنها پادزهر پیری است. 

نسخه مورد علاقه ما : روغن زیتون بنوشید و هر روز صبح یک لیوان رمی مارتین ( نوشیدنی های بدون الکل با طعم های میوه های مختلف از جمله زردآلو به همراه اسانس های ادویه های مختلف) را مصرف کنید . 

Kirk Douglas

تمرین کردن ، دعا کردن و با دوستان خود صحبت کردند ، همه آن چیزهایی است که نیاز داریم تا زندگی مان بهتر شود. لبخند بزنید ، تلاش کنید ، به خوبی غذا بخورید ، خوب بخوابید تمام اینها پیشنهاداتی کلیدی برای زندگی طولانی از بزرگان می باشد. اما این را هم می‌دانید که طول عمر به شدت تحت تاثیر ژنتیک قرار گرفته است. اما ما معتقدیم که زندگی بهتری در طول عمرمان داشته باشیم نه عمر بیشتر در طول زندگی.

مطالب پیشنهادی : تاثیر ورزش در پایین نگاه داشتن سن فیتنس و تناسب جسمی

به خوانندگان این متن گفته می شود که این سایت تحقیقی را در سال ۲۰۱۰ کنار هم گذاشت و به این نتیجه رسید که در تمامی ایالات متحده آمریکا تنها ۵۳ هزار نفر زندگی می‌کنند که صد سال یا بیشتر از صد سال عمر دارند و این یعنی شما تنها 0.017 شانس برای ادامه زندگی بالای صد سال را دارید ، پس بهتر است از زندگی خود به نحو احسن استفاده کنید.

منبع : http://www.health.com/

ترجمه : تیم ترجمه گروه ورزش ادمان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید          

جهت مطالب مجموعه مقالات وارد شوید  سلامت ورزشی 


ورود به سایت

 

خوش آمدید

سلامتی همان چیزی است که همه ما می خواهیم  . تنها زمانی که  سالم هستیم می توانیم از تمام چیزهای خوبی که در اطراف ما اتفاق می افتد لذت ببریم .